13 kwietnia 2010

Czas odnowić moją stronę!


Od dziś powoli zacznę odświeżać moją obecność w internecie.
Niektórzy znają moją stronkę, która w całości powstawała na moim iMaczku. Niektórym nawet się podobała, inni wciąż ją odwiedzają, rozczarowani, że nic nowego się nie pojawia od bardzo długiego czasu.

Przyczyną zaniedbania było właśnie korzystanie z narzędzi, które funkcjonują tylko na moim komputerku w domu - stąd nie miałem możliwości by pracować nad stroną w trakcie moich licznych podróży służbowych gdzie mogłem korzystać ze służbowego laptopa, a w domku czasem po prostu szkoda mi czasu na blogowanie.
Teraz to się zmieni. Na początek skorzystam z darmowej googlowej platformy blogger (która jednak ma sporo ograniczeń i nie jest znowu taka łatwa do opanowania), być może czasem wspierając się konkurencją - wszystko po to by móc publikować nawet z mojego telefoniku.
Najpierw przypomnę moje orginalne posty o paru miejscach na świecie, poprawiając błędy. Uzupełnię wpisy i galerie zdjęć o Indie, Brazylię czy inne ciekawe miejsca, które odwiedziłem.

Czasem coś napiszę o sprawach ogólnoludzkich, czasem zamanifestuję moje poglądy polityczne, głównie jednak będę starał się pisać o tematach lekkich i przyjemnych - czyli fajne miejsca i zabawki dla dużych chłopców (i nie tylko).

Zapraszam,
Grzegorz Landsman

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz